Zsp korfantów – zespół szkolno-przedszkolny
No Data

Podesty ruchome

Podesty ruchome

Post by relatedRelated post

90%
User Rating

Podesty ruchome (1)Praca na budowie, nie należy do najłatwiejszych w szczególności te na wysokościach. Z pomocą przychodzi technologia, a mianowicie podesty ruchome, zwane w żargonie budowlańców „wzyżki”. Dzięki temu urządzeniu owe prace stają się znacznie łatwiejsze oraz bezpieczniejsze.
Przy zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia w postaci uprzęży przypinanej do barierki, takiego podestu bezpieczeństwo pracowników wysokościowych wzrasta.
Dzięki zastosowaniu takiej technologii również skracamy, czas całego procesu technologicznego, dzięki znacznie przyspieszonym wznoszeniu się budowniczych na daną wysokość na której mają być wykonane prace oraz samo dostarczenie materiałów czy narzędzi pozwala na redukcje wysiłku budowlańca dzięki czemu jego produktywność pozostaje na tym samym wysokim poziomie przez całą długość trwania jego zmiany.
Warto tutaj również wspomnieć o komforcie psychicznym, który na budowie jest bardzo ważny. Przełożeni pracownika budowniczego nie musi się martwić o bezpieczeństwo na budowie, a inwestorzy są zadowoleni z krótkiego czasu trwania budowy.

Pozostałe artykuły o edukacji oraz szkole:

Podesty ruchome
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
About