Zsp korfantów – zespół szkolno-przedszkolny
No Data

Pisanie pracy inżynierskiej

Pisanie pracy inżynierskiej

Post by relatedRelated post

25%
User Rating

Pisanie pracy inżynierskiej (2)Od czego zacząć pisanie pracy inżynierskiej?
Zwieńczeniem i ukoronowaniem kilku lat studiów jest napisanie i obrona pracy. Studenci kierunków technicznych za pisanie pracy inżynierskiej powinni wziąć się niezwłocznie po zaliczeniu wszystkich egzaminów. Najważniejsze wskazówki dotyczące celu i tematu pracy oraz sposobu formatowania dokumentu uzyskają oczywiście od swojego promotora a także na stronach swojego wydziału.

Samo pisanie pracy przyszli inżynierowie powinni zacząć od stworzenia sobie planu pracy i określenia jej celu. Wielu promotorów cel pracy podaje swoim studentom zaraz po określeniu jej tematyki. Dopiero potem można zacząć przygotowywać się do przeglądu literatury. Mając temat i cel pracy w fachowych publikacjach szukamy informacji, które pomogą nam nakreślić aktualny stan wiedzy na opisywany temat.

Po przedstawieniu celu pracy i dokonaniu przeglądu literatury czas na szczegółowe rozdziały teoretyczne i praktyczne oraz prezentację wykonanych przez siebie doświadczeń, pomiarów i analiz. Podsumowaniem całości będzie interpretacja uzyskanych wyników.

Pozostałe artykuły o edukacji oraz szkole:

Pisanie pracy inżynierskiej
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
About