Zsp korfantów – zespół szkolno-przedszkolny
No Data

Integracja międzyprzedmiotowa

Integracja międzyprzedmiotowa

Post by relatedRelated post

User Rating

Żyrafki z Korfantowa liderem SKO

oszczedzanie2jpgSKO w ZSP w Korfantowie nie tylko zajmuje się gromadzeniem pieniędzy na kontach, ale również prowadzi działania związane z ekologią. Dzieci zbierają makulaturę przez cały rok. Od października do czerwca 2016 roku zebrali 3835 kg i promowali czyste środowisko w Światowym Dniu Ziemi ulicami Korfantowa. Prowadzą zbiórkę nakrętek po napojach i oddają na rehabilitację Adasia. Ponadto zorganizowali przy pomocy rodziców z klasy IIa i IIb oraz „Żabek” z przedszkola, akcję charytatywną dla Julii, z której został zakupiony sprzęt grający.

W szkole prowadzone są lekcje z ekonomii, na których uczniowie poznają tajniki wiedzy z zarzadzania finansowego. Nieodzowną pomocą są panie Ewelina Janus i Agnieszka Gajewska z PKO Banku Polskiego w Niemodlinie. Uczniowie również odwiedzili ten bank.
. Za prowadzenie tego bloga SKO szkoła otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie za miesiąc grudzień.

Niedługo będzie walczyć o najlepsze SKO w Polsce.

Uczniowie zapraszają do głosowania na blog.

słowa kluczowe: józef piłsudski dla dzieci, dni korfantowa 2014, uniwersalizm papieski, korfantowskie zakłady ortopedyczne, upadek powstania listopadowego, przekazanie sztandaru szkoły scenariusz, korfantów hotel

Pozostałe artykuły o edukacji oraz szkole:

Integracja międzyprzedmiotowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About