Zsp korfantów – zespół szkolno-przedszkolny
No Data

Gablota na sztandar

Gablota na sztandar

Post by relatedRelated post

50%
User Rating

gablota-na-sztandar-1Eksponaty, nagrody, sztandary to przedmioty, które często zostają wystawiane na widok publiczny. Idealnymi do tego miejscami są: urzędy, szkoły czy szpitale. Do odpowiedniej ekspozycji tych przedmiotów używa się specjalnych, wykonanych do tego gablot. Przykładem może być tutaj gablota na sztandar.

Gablota na sztandar zazwyczaj ma charakter wiszący, wykonana z profili aluminiowych, które dzięki odpowiedniej obróbce pozwalają na tworzenie gablot o różnych rozmiarach i gabarytach. Plecy gabloty w miejscu gdzie przylega do ściany wykonane mogą być z plexy lub materiału drewnopodobnego w formie okleiny, z szeroką paleta kolorystyczną.
Gabloty wyposażone są w specjalne regulowane uchwyty do powieszenia sztandaru oraz miejsca do umieszczenia drzewca. Dodatkowe wyposażenie gablot może zawierać zamek do pewniejszego zamykania gabloty oraz oświetlenie sufitowe ( np. diody LED) montowane na górze gabloty, które pozwala na lepsze wyeksponowanie znajdującego się w niej sztandaru. System zamykania gabloty przewiduje kilka możliwości: uchylne drzwi ( góra/ dół lub lewo/prawo), szyny do przesuwania szyby przedniej lub całkowite jej wysunięcie. Nowocześniejszy, ale droższym rozwiązaniem jest zastosowanie siłowników do otwierania przednich drzwi przez co obsługa gabloty staje się łatwa i bezproblemowa.

Pozostałe artykuły o edukacji oraz szkole:

Gablota na sztandar
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)
About