Zsp korfantów – zespół szkolno-przedszkolny
No Data

Angielski przez skype

Angielski przez skype

Post by relatedRelated post

100%
User Rating

Angielski przez skype (9)Kilka podejść do nauki angielskiego kończyło się fiaskiem? Brak czasu, brak mobilizacji, brak fachowego wsparcia? Nie zniechęcaj się! Masz szansę, nauczyć się wymarzonego języka bez wychodzenia z domu i pod czujnym okiem doświadczonego lektora. Angielski przez skype – mówi Ci to coś?

Jeśli dysponujesz w ciągu dnia godziną wolnego czasu, posiadasz dostęp do komunikatora skype i chcesz się nauczyć angielskiego – ta metoda jest właśnie dla Ciebie! Nie ma ryzyka, że ucząc się samemu w domu, będzie się utrwalało błędy na przykład w wymowie, bo ta metoda zakłada to, że masz żywy kontakt z lektorem! Na czym polega nauka?

Logujesz się na jednej z dostępnych stron, które oferują naukę języka przez skype, wybierasz dostępnego lektora (możesz wcześniej zapoznać się z jego doświadczenie, do wyboru są również tak zwani Native Speakers) i wpisujesz się w jego grafik, dostępny na stronie. Lektor kontaktuje się z Tobą o danej godzinie i prowadzi lekcje. Często na stronie są również dostępne materiały do ćwiczeń w domu.

Pozostałe artykuły o edukacji oraz szkole:

Angielski przez skype
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)
About